icon

Brain Test

2.653 için
Android

4.7

11

Bu zeka oyunlarını çözüp çözemeyeceğinizi görün

62.6k

Bu uygulamayı oyla

Eğer bulmaca çözmeyi seviyor ve yeni bir şeyler arıyorsanız, Brain Test'i deneyin. Bu eğlenceli mantık oyunu kalıpların dışında düşünmenizi sağlayacak çok sayıda bilmece içerir. Göz atın, düzinelerce bulmaca çözün ve her gizemi çözme yeteneğine sahip olduğunuzu kanıtlayın.

Brain Test'in ilk birkaç seviyesi oyunu nasıl oynayacağınızı gösterir, fakat ne kadar çok seviyeyi geçerseniz o kadar dikkatli bir şekilde hareketlerinizi düşünmelisiniz. Bu oyunun avantajlarından biri her bir bulmacanın en son çözdüğünüzden tamamen farklı olmasıdır, bu sayede her bir yeni bulmaca yeni bir macedradır.

Aldatıcı bulmacalar Brain Test'nin ayırt edici bir özelliğidir. Her seviyede, hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve gizli çözümü bulmak için çok dikkatli bir şekilde bakmak zorunda kalacaksınız. Çözümler bazen göründüğünden daha karmaşık olsa da, bulmacayı daha kolay hale getirmek veya seviyeyi geçebilmek için bir ipucu alabilirsiniz.

Brain Test tüm aile için eğlenceli bir oyundur. Çocuklarınızla göz atın ve yaratıcı düşünmelerine ve her türlü sorunu çözmelerine yardımcı olun. Her birini oynayın, beyninizi eğlenceli bulmacalarda test edin, oyunun eğlenceli hikayesini takip edin ve gizem, aldatmaca ve akıl almaz mantıkla dolu bu vahşi macerada ne kadar ilerleyebileceğinizi görün.

X